İstanbul’da Forklift Kiralama Yapanlar


Forklift, insan gücünün taşımayacağı kadar ağır olan yüklerin, kısa uzaklık de olsa bir yerden diğer bir yere taşınması ve yerleşmesi hedefiyle sarfedilen vasıta türüdür. Forklift kiralama yardımıyla işinizde vakit ve basitlik sağlayacaksınız. Birkaç şahısyle saatlerce gerçekleştireceğiniz işi, Forklift ve operatörle birkaç dakika içersinde yapabileceksiniz.

Forklift ’in fiyatı gerektiğince pahalı olmasından, genel olarak firmalar doğrulusunda kiralama olarak alınan bir vasıta türüdür. Forklift kiralama ücretleri ideal olmasından dolayı, kiralama yöntemine gidilmektedir. Forklift’i satın alabilmek yerine kiralamadaki meydana gelen faydalar; Forklift kiralama ile şirketler ağır vergi yükümlülüğünden kurtulmaktadırlar.

Bu sayede şirketlerin kasalarından toplu olarak para çıkışı olmamaktadır. Forklift kiralama yardımıyla kiralayan şahıs operatör istihdamı, Forklift bakımı, operatör maaşı, denetimi ve yağ değişimi gibi konularla ilgilenmez zira bunlarla Forklift şirket sahibi ilgilenmektedir.


İstanbul da forklift kiralama da ilgi edilmesi gereken şeylerden birisi de işin doğru tanımlanması gerekerek, hangi forkliftin hangi işte çalışabileceği belirleme edilmelidir. Hem de kiralama yapılmadan evvelce iş forkliftlerinin iş sağlığı güvenliği belgelerinin, bakım kontrollerinin yapılıp yapılmadığını incelemeleri gerekmektedir.


İstanbul Da Forklift Kiralama Fiyatı


Elektrikli forkliftlerin kapasite tonu 1-1,5 ve 2-2,5’ dur. Günlük eorosu 80-90 ve 100-120 TL’dir. Haftalık olarak 290-300 ve 310-320 TL’dir. Aylık olarak 790-810 ve 890-910’dur.