Forklift Kiralama Merter


Forklift denilen vasıtalar ağır yüklerin çatallar vasıtasıyla kaldırılıp taşınması gereken araca yüklenmesine yardımcı olan bir tür iş makinesidir. Forklift vasıtaları daha çok depolarda ve alış veriş merkezlerinin stok alanlarında paletlerin üstüne yüklü ağırlıkları taşımak amacıyla kullanılır. Forklift vasıtaları çok yüksek fiyatlarda oldukları amacıyla daha çok kiralanmak amacıyla kullanılırlar.

Forklift Araçlarının Teknik Özellikleri


Bu iş makineleri ağır yüklerin bir yerden değişik bir alana taşınmasında kullanılır. Taşıma ve ağır yüklerin başka araca yüklenmesinde basitlik gerçekleştiren bu vasıtalar daha çok stok oluşturulan depolarda kullanılmaktadır. Bu vasıtaların belirli bir taşıma kapasitesi vardır. 1 ile 10 ton arasında taşıma kapasitesi olan Forklift’lerin yükseklik kaldırabilme kapasitesi de 3 yad 4 metre kadardır.
Forklift Kiralamanın Belli Başlı Nedenleri Nelerdir?
Yurtdışında bir hayli süregelen olan bu sistem ülkemizde de son senelerde gerektiğince süregelenlaşmaktadır. Dolayısıyla ülkemizde de bu kiralama sistemine geçilmesiyle bu sektörde de bazı firmalar kurulmaya başlamıştır. Forklift kiralamanın üstünlükleri şöyledir:

  • Yüksek fiyatlarda satışa yayılan bu ürünlerin satın almaktan ziyade firmalar kiralama şirketlerine başvururlar.
  • Araçlara kullanacakları gün adedi kadar ücret ödemektedirler.
  • Böylelikle finansal konularda da zorlanmamış oluyorlar.
    Firmayla Etkileşim Kurma
    İstanbul Merter’de tespit edilen kiralama şirketimizle irtibata geçerek kiralama hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız son model ve seri vasıtalarını ideal fiyat Aralıklarıyla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.