Forklift Kiralama Fiyatları Saatlik

forklift kiralama fiyatları// yıllık forklift kiralama fiyatları-günlük forklift kiralama ücretleri-saatlik forklift kiralama fiyatları

Forkliftler taşıma sektöründe çok sık kullanılan makinelerdir. Bu makineler sayesinde ağır yüklerinizi ir noktadan farklı bir noktaya rahatça taşıyabilirsiniz. Özellikle depolama ve istifleme gibi işleriniz için forkliftleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Forkliftleri satın almak çoğu zaman çok maliyetli olabilmektedir. Bu nedenle böyle durumlarda kiralama işlemleri daha çok ön plana çıkmaktadır. Bu konuda hizmet vere birçok farklı firma bulunmaktadır.

Forklift Kiralama Fiyatları Saatlik

Forklift ile işiniz birkaç saat içine bitecek ise bu durumda saatlik forklift kiralayabilirsiniz. Bir saatten fazla kiralama işlemi için birçok firma kampanya düzenlemektedir. Bu nedenle bir saatten fazla kiralama işlemleri çok daha avantajlı olabilmektedir. Örneğin bir firma 3 saate kadar kiralama işlemini 300 tl gibi bir ücretlendirme ile talep etmektedir. Bu saati bir saat olarak sınırlandırırsanız bu durumda ödeyeceğiniz tutar 700 tl’ye kadar çıkmaktadır.

Forklift Kiralama Ücreti Günlük

Genel olarak firmalar bu konuda net bir fiyat vermemektedir. İş durumunuza göre ve forklift markasına göre bu tutar değişiklik göstermektedir. Ortalama bir fiyat verecek olursak bir gün forklift kiralama ücreti 1000-2000 tl arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Forklift Kiralama Ücreti Aylık

Firmaların düzenlediği kampanya bazında bir forklift kiralarsanız bu durumda çok uygun bir maliyete kiralama işlemi yapabilirsiniz. Aylık olarak da yine bir kampanyaya denk gelmiş iseniz bu durumda 20000 tl gibi bir tutara kiralamanız mümkün olabilir.